Poszukujesz solidnych rozdzielaczy do książek? Odkryj możliwości rozdzielaczy Campus — marki, której produkty doceniły już tysiące bibliotek.

Rozdzielacze do książek

Campus to polski producent i dystrybutor trwałych i funkcjonalnych rozdzielaczy do książek, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Rozdzielacze do książek

Rozdzielacze alfabetyczne

solidne i czytelne, pomagające w efektywnej organizacji księgozbioru. Dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, a także w wersji niestandardowej, zgodnie z wytycznymi klienta.

Rozdzielacze działowe

Rozdzielacze działowe

doskonale sprawdzające się nawet w dużych bibliotekach o intensywnym obrocie książkami. Oferta obejmuje modele wykonane z pleksi, PCV i plastiku, sztywne i gięte, kolorowe i bezbarwne, samoprzylepne i zakładane, z kieszonkami i miejscem na opis. Co więcej, oferujemy też kolorowe rozdzielacze, na które nanosimy napisy według specyfikacji Klienta.

Dlaczego warto wybrać rozdzielacze Campus?

Rozdzielacze Campus charakteryzują się nie tylko solidnością wykonania, ale także praktycznością zastosowania i wysoką estetyką.

Proponujemy szeroki asortyment produktów, które ułatwią Ci porządkowanie i zarządzanie Twoją biblioteką. Wybierając nasze rozdzielacze, zyskujesz pewność, że wszystko, czego potrzebujesz, jest w jednym miejscu.

Rozdzielacze do książek od Campus są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długą żywotność i funkcjonalność produktów.

Rozdzielacze na indywidualne zamówienie biblioteki

Ponad 90% naszej oferty to rozdzielacze, które produkujemy sami, odpowiadając na potrzeby rynku i dostarczając produkty odpowiednie dla większości typów placówek. Realizujemy także zamówienia indywidualne, zgodnie ze ściśle określonymi specyfikacjami.

Chcesz zamówić rozdzielacze alfabetyczne lub działowe według własnej specyfikacji? Jesteśmy w stanie dostosować:

  • rozmiar rozdzielacza,
  • kształt,
  • kolor,
  • a nawet treść oznaczeń.

Zamów rozdzielacze do książek Campus

Poszukujesz gotowych produktów i chcesz szybko zrealizować swoje zamówienie? Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego Biblioteczne.pl i zamawiaj wygodnie.

Chcesz zamówić rozdzielacze zgodnie z własną specyfikacją? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń lub napisz do nas już dziś, a pomożemy Ci wybrać produkty najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Z Campus, zarządzanie Twoją biblioteką stanie się prostsze i bardziej efektywne.